Site Loader

Ne každý jsme rozený architekt a dokážeme si náš domov předělat sami. Copak předělat, ale představit si, jak by vůbec mohl vypadat. Chybí nám představivost, nápady, zkušenosti. Zůstáváme pak většinou u něčeho osvědčeného nebo u toho, co jsme kde odkoukali z časopisů a z internetu.
domácí renovace
Nemusí to ale tak být. Můžete se trochu odvázat a zkusit použít nové materiály, barvy, tvary. Bytový design je pestrý a každý rok přináší nové a nové možnosti a varianty. Existují bytoví návrháři a architekti, se kterými je možné se domluvit a dát si schůzku a probrat s nimi, co od svého bytu nebo domu očekáváme, jaké představy by měl splňovat, a oni nám pak navrhnou hned několik možností a nám pak stačí si jen vybrat.

Není to ani žádná předražená služba, i běžný smrtelník si ji může dovolit. Případně se můžete spojit s nějakým časopisem o bydlení, ty často nabízejí architekta zdarma, pokud jim dovolíte rekonstrukci Vašeho bytu nebo místnosti zdokumentovat a vydat. Nebo se lze přihlásit do nějakého televizního pořadu, kdy máte pak celou rekonstrukci zadarmo, ale šance, že Vás vyberou, nejsou velké. Za zkoušku ale člověk nic nedá.

Pokud se rozhodnete třeba pouze pro rekonstrukci kuchyně a budete uvažovat o profesionální pomoci, pak si pro bližší informace přečtěte článek na .
pokládání dlaždic
Ať již se rozhodnete pro spolupráci s architektem nebo ne, nechte si na všechno dost času a neunáhlete se ve výběru. Nabídka na trhu je opravdu obrovská a člověk může lehce sáhnout vedle. Aby Vám pak nebylo líto vynaloženého času a peněz nebo se Vám interiér brzy neokoukal. Naberte si domů katalogy a pohodlně se usaďte a listujte a přemýšlejte, co by pro Vás bylo nejlepší a cenově akceptovatelné. Nebojte se poptat známých, jaké mají třeba s tím kterým materiálem zkušenosti.