Site Loader

Správné vybavení domácnosti je klíčové pro spokojený život. Co se skříní týče, měly by nejen ladit s ostatním nábytkem, ale obsahovat tolik úložného prostoru, kolik potřebujeme. Jak správně zvolit úložné prostory pro tu kterou místnost?

Ukládání oděvů

Při výběru skříně by se mělo myslet na to, kolik kterých oděvů vlastníme, a jak je potřebujeme uspořádat. Máme-li spoustu obleků, nebo šatů, bude potřeba skříň s tyčí, na kterou se toho dá dost pověsit. Na spodní prádlo a ponožky jsou potřeba šuplíky, ve kterých budeme mít přehled. Domácí oblečení jako trička, tepláky a další můžeme dát rovněž do zásuvek, ale na ně už bude potřeba větší komoda. Co se klobouků a bot týče, nejvhodnější budou police. Ideální volbou v tomto případě však budou vestavěné skříně, které si necháme navrhnout přesně dle našich potřeb, na míru, ve velikosti, která je potřeba, a ve stylu, který bude ladit se zbytkem místnosti. Můžeme zde zakomponovat prostor na pověšení obleků, zásuvky na oblečení, i spodní prádlo, a police na klobouky.

vestavěná skříň

Kuchyňské skříňky

Skříňky do kuchyně si můžeme nakoupit zvlášť, a sestavit si kuchyni dle sebe, nebo si koupit již hotovou kuchyni, a pouze ji doplnit spotřebiči. V takových případech však často musíme počítat s tím, že námi zvolená kuchyně nebude pasovat do místnosti tak, jak by měla. Proto je nejlepší poradit se s odborníky, a nechat si vyrobit kuchyni na míru, ve které již budou i zakomponovány vestavěné spotřebiče.

dřevěná kuchyně

Úložný prostor do chodby

Do chodby většinou potřebujeme dostatek úložného prostoru, který pojme všechny boty, které zrovna v této sezóně nenosíme, zimní oděvy, čepice, rukavice, a případně i další věci, jako jsou třeba přilby na kolo, kolečkové brusle, a další nezbytnosti, které chceme mít po ruce, když opouštíme dům. I v tomto případě je nejlepší volbou vestavěná skříň.

Na míru vyrobený nábytek je zkrátka přímo tím, co potřebujeme. Vestavěné skříně, i kuchyně na míru si můžeme po konzultaci nechat vyrobit u spolehlivé firmy STEN.