Site Loader

Chtěli byste začít investovat do oblasti krypto měn? Není nic jednoduššího. Můžete jít buď na burzu nakoupit požadované altcoiny, anebo začít těžit doma. Důležité je se rozhodnout, které měny zahrnete do svého portfolia. Každý odborník vám doporučí něco jiného. Univerzálním návodem je však to, že by vaše portfolio mělo obsahovat několik na sobě nezávislých coinů. Chybu neuděláte, když budete investovat část peněz do Bitcoinu, část do nějaké méně známé, ale perspektivní měny, a zbytek do méně známých variant, které mohou třeba zítra zaniknout, anebo naopak provést raketový růst. Co se týká nějaké stabilní a prosperující měny, určitě popřemýšlejte nad těžbou Etherea prostřednictvím specializovaného mineru .
ethereum s připojením

Investujte do vybavení na těžbu

Nemáte s miningem žádné předchozí zkušenosti, tudíž nevíte, co k tomu vlastně budete všechno potřebovat? Abyste mohli začít, tak se neobejdete bez těchto základních věcí:

Počítače neboli výpočetní jednotky s co možná nejvyšším výkonem
Specializované minery podle toho, pro jakou měnu se rozhodnete
Klimatizaci na chlazení místnosti
kryptoměny 4
Investice do tohoto vybavení nebude nejmenší, avšak tím vaše náklady končí. Nezapomeňte k nim přičíst ještě výdaje za elektřinu, protože provoz tolika výpočetních jednotek samozřejmě něco bude stát. když však všechny tyto výdaje sečtete, tak zjistíte, že ta částka vlastně není vůbec tak vysoká, a že za krátkou dobu po zahájení miningu se vám to vrátí, a to v Ethereum coinech. Jedná se tedy zkrátka o počáteční investici, která vám dovolí začít. Pokud to myslíte s krypto měnami, tedy konkrétně s Ethereem opravdu vážně, tak není nad čím přemýšlet. Dbejte však na kvalitu pořízeného vybavení, protože čím kvalitnější a výkonnější bude, tím déle bude sloužit pro váš prospěch.