Site Loader

Snad každý z nás touží po dokonalém opálení. Zatímco ještě před několika sty letem byla vzorem co nejsvětlejší pleť a dámy si k tomu dopomáhaly světlým pudrem, tato móda je již dávno pryč. A nepotřebujeme k tomu ani vědět, co je dnes v módě, abychom sami usoudili, jak nám sluší opálená bronzová pleť namísto té vybledlé. A každý z nás by si přál sjednotit pokožku po celém těle do jednotného opáleného odstínu, což není vždy tak úplně snadné. Opalovat se snažíme zvláště přes léto při silných slunečních paprscích, které vyhledáváme hlavně u moře. Vyhledáváme co nejvíce silné sluneční záření, díky němuž se rychle opálíme. Dlouhodobé vystavování se slunečnímu záření ovšem také není zdravé, především když to se sluncem přeženeme a dostatečně se nechráníme opalovacím krémem. Právě při tom nejsilnějším záření během dopoledne bychom se slunci měli spíše vyhýbat.

woman-1812685_640

Kde se nejlépe opálit?

Pokud se neopalujeme přímo na vlastní zahradě, často vyhledáváme nějaké pláže u vody, které jsou pro opalování jako stvořené. Ovšem v těchto případech nikdy nedocílíme dokonalého opálení po celém těle. Pro takový případ bychom museli leda pravidelně navštěvovat nuda pláže a to není tak úplně pro každého. Jinou možností je pak solárium, které oceníme zejména přes zimu, kdy nemáme mnoho šancí se opálit nebo si dlouhodobě udržet opálení z léta. Navíc ne každý má to štěstí, že ze slunečních paprsků získá vytoužené opálení. Každý má trochu jiný pigment a někdo se spíše ihned spálí a nakonec z toho má spíše nepříjemnosti.

solarium-1064815_640

Je vhodnou volbou solárium?

Solárium poskytuje celoroční opálení naprosto pro každého. Solární stroje jsou k vaší pokožce velmi šetrné a vy získáte dlouhodobě opálený vzhled. Solárium Brno disponuje osmi kvalitními stroji, které nabízí různé odstíny opálení. Solárium Naomi je jedno z největších solárních studií v Brně s odborným personálem. Vaše opálení bude vždy vypadat krásně a zdravě a s těmito službami budete bezpochyby spokojeni.