Site Loader

Svícení při řízení je dnes samozřejmostí nejen ve večerních hodinách, ale rovněž i během dne. Aby reflektory pracovaly tak jak mají, je nutné použít kvalitní značkové žárovky, které jen tak nevypoví službu. Pokud si nejste jisti, které značky jsou ty pravé, buďto se informujte u odborníka, nebo využijte internet, kde se nachází celá řada recenzí. Důvod, proč mít v autě kvalitní zdroje světla, není pouze ochrana sebe sama, případně svých spolujezdců, ale také i ostatní, kdo se na silnicích pochybují. Ať už to jsou jiní řidiči, cyklisté nebo chodci .
světlo mustangu
Existují však i čímani, kteří chtějí v tomto ohledu ušetřit a raději si koupí světelný zdroj, který sice není tak kvalitní, ale za to je mnohem levnější. Často i několikanásobně. Je potřeba si uvědomit, že čím levnější jsou autožárovky, tím méně kvalitní budou. Je potřeba se jejich koupi vyvarovat. Ono to sice na první pohled může vypadat jako výhodná nabídka, ale věřte, že není. Takovéto žárovky se mohou snadno porouchat už během prvního měsíce používání. Navíc často dochází k jejich výpadkům, což například při jízdě v hluboké tmě nebo husté mlze může mít katastrofální následky. Ani s tou úsporou to navíc není tak žhavé. Standardní kvalitní autožárovka má násobně delší životnost než čínská napodobenina. To znamená, že v konečném důsledku se vám ušetřit stejně nepodaří, a ještě k tomu budete vědomě vystavovat ohrožení sebe i ostatní.
světla porsche
Sice náhradní autožárovky nejsou součástí povinné výbavy auta, ale alespoň jednu byste s sebou vozit pro strýčka příhodu přeci jen měli. I značková svítidla mohou odejít v nečekaný okamžik. Takové pak stačí jednoduše vyměnit a udělat to můžete třeba v odstavném pruhu nebo na nedalekém parkovišti. Není to nic složitého. Rozhodně je to rozumnější než jet celou záležitost vyřídit do nejbližšího servisu bez jednoho světla.