Site Loader


Pokud už jste celí zoufalí z toho, že se již dlouhé roky snažíte marně shodit nějaké kilogramy a stále se vám to nedaří, pak byste měli ještě zkusit jednu dietu, kterou je proteinová dieta. Proteinová dieta totiž nepatří k žádným samozvaným zázrakům, které připravili různí podvodníci s jediným cílem, kterém je připravit vás o vaše peníze. Proteinová dieta je naopak ověřenou, vědecky uznávanou metodou, jak zhubnout, která k vysněné postavě pomohla již stovkám dalších lidí, kteří měli podobné problémy jako vy.

snídaně

Hlavní je vybrat si skutečně spolehlivou dietu
Hlavní rozdíl spočívá v tom, že zatímco běžné diety založené na jednoduchém omezení množství potravin, které přijímáte vedou pouze k úbytku vody a svalové hmoty vašeho těla, tak proteinová dieta je navržena tak, aby docházelo k váhovému úbytku na tucích, které si vaše tělo ukládá. Když se totiž pustíte do běžné diety, tak to hlavní, co se brzy stane je to, že vaše tělo zjistí, že kalorický příjem vaší stravy klesá a začne si ukládat zásoby na horší časy. A pokud není co ukládat, tak začne likvidovat vaši svalovou hmotu, která by ho o tyto zásoby mohla připravit. Vaše tělo tak nakonec začne šetřit nikoli na příjmu energie, ale na jejím výdeji.

hubnutí

Naopak ketodieta, o které mluvíme je navržena tak, aby skladba konzumovaných potravin umožňovala zachovat vaši svalovou hmotu, a naopak redukovat uložené tukové zásoby. A právě díky tomu s touto dietou skutečně zhubnete a po jejím ukončení nebude následovat nežádoucí jojo efekt, což je postrach všech, kteří diety drží. Nejenže se tak opravdu účinně zbavíte nežádoucích kilogramů v podobě tukových zásob, ale ani vám nehrozí, že byste je po ukončení diety velice rychle získali zpět. Takže pokud jste již všemi dietami notně fyzicky i psychicky vyčerpaní, vyzkoušejte ještě tuto poslední, protože to už bude opravdu naposled – tentokrát nejenže skutečně zhubnete, ale i dlouho po ukončení diety zůstanete stále krásní a spokojení.