Site Loader

Zásada č. 1 – vyhněte se stresu – stres je pouze fyziologická i duševní reakce na negativní myšlenky, rozhodování, události či situace a těch je v současném světě bohužel převaha. Mnoho zkušených odborníků vám potvrdí, že právě negativní vzorce myšlení a chování, vedoucí až ke stresovým projevům, jsou prapůvodní příčinou nejen veškerého zla, ale tím pádem i zdravotních problémů. Nezkracujte si tedy zbytečně život a snažte se stresu vyhnout i při stěhování. Uvědomte si, že je před vámi obtížný životní krok (tedy pokud se nestěhujete jen na studentskou kolej s jednou krabicí osobních věcí). Velmi záleží na výběru stěhovací firmy levného stěhování v Praze, vybírejte pečlivě, řiďte se intuicí a posuzujte ji podle skutečných (reálných) nabízených služeb a jejich ochoty ke spolupráci a vzájemnému dialogu.

moderní kuchyně

Zásada č. 2 – se stěhovací firmou komunikujte – pokud se nedomluvíte se stěhovací firmou na všech podstatných věcech a detailech, nebude to fungovat a nastanou problémy. A samozřejmě stres. Na co se tedy stěhováků ptát?

Máte k dispozici potřebnou techniku? Zpravidla tomu tak je, včetně vozového parku, a vaší starostí je pouze zajistit parkování, což je zvláště v Praze důležité, někdy to vyžaduje i žádost na odboru dopravy s měsíční lhůtou na její vyřízení.

Rozmontujete mi nábytek? Důležitá otázka, neboť rozebíratelný nábytek by měl být demontován při stěhování vždy, aby se zabránilo poškození spojovacích dílů při manipulaci s nábytkem vcelku. Stěhovací firmy tuto službu nabízí standardně a dokonce se to týká i velkých nábytkových sestav, jako jsou vestavby na míru či kuchyně.

obývací pokoj

Co všechno lze přestěhovat – stěhovací firma vám přemístí z místa na místo třeba jen pračku, chladničku a velkou rozkládací pohovku, ale může vás přestěhovat i komplet na klíč se vším všudy, včetně instalace garnýží, zapojení spotřebičů, uvedení do provozu kuchyňské linky atd. Je to vždy otázka vzájemné domluvy a proto vám doporučujeme uspořádat informativní schůzku, kde vše potřebné navzájem proberete.