Site Loader


Spojuje uživatele

Sociální sítě skvěle využívají internet, protože spojují uživatele napříč celým světem. Dnes jich je hned několik, které mají opravdu velký počet uživatelů, ovšem my se dnes budeme zabývat především Instagramem. Ten se zaměřuje hlavně na audiovizuální obsah, a proto se tu setkáte především s videi a obrázky. Založení účtu je tu zcela zdarma a ani v příběhu používání nemusíme nic platit. Nechybí tu však možnost zaplatit si za propagaci, jestliže jsme třeba firma a máme zájem o reklamu na této úspěšné sociální síti.

logo Instagram

Dost věcí sem v příběhu let přibylo, přičemž celkem nedávnou novinkou jsou Reels, kdy se bavíme o krátkých videích. Pro dlouhá videa je tu také samostatný oddíl. Zároveň muž Re sledovat ostatní uživatele, kdy se nám budou zobrazovat jejich příspěvky a Instastory. U nich počítejte s tím, že jsou viditelná po dobu 24 hodin. My sami můžeme přidávat příspěvky a postupně sbírat nové sledující.

Videa offline

Vzhledem k množství obsahu si tu jisté najdete tvůrce, kteří Vás určitým způsobem zaujmou a budete je rádi sledovat. Každý z nás má jiné zájmy, přičemž někdo sleduje auto, jiný zase vtipné příspěvky a tak dále. Vzhledem k tomu, že se jedná o sociální síť, tak musíme být připojeni na internet. To znamená, že když se nám zalíbí nějaká video a chceme jej ukázat někomu třeba venku, ale nemáme mobilní data, tak to můžeme vyřešit přes stažení.

tlačítko pro stažení

Instagram video downloader https://www.stahujvidea.cz/instagram-video-downloader/ je dobře zpracovaný, takže do něj stačí pouze vložit odkaz na dané video a on jej rozpozná. Dá nám na výběr z různých formátů, přičemž není problém si stáhnout jenom zvuk. U videa počítejte s tím, že lepší rozlišení vypadá lépe, ale na druhou stranu zabere více místa. Následně stačí potvrdit nás výběr a video se začne stahovat. Po uložení je v na se úložišti daného zařízení, a proto nemusíme řešit žádný internet a omezovat se v jiných věcech.