Site Loader

Pokud jste si podali žádost o půjčku v bance, ale neprošli jste jejím sítem, máte ještě možnost požádat o nebankovní hypotéku (určené pro podnikatele) či nebankovní úvěr (pro soukromé osoby). Hypotéka bez doložení příjmu má výhodu, že nemusíte dokládat příjmy, z kterých hodláte úvěr splácet. Překážkou k získání nejsou ani dluhy, exekuce či záznamy v registrech. Pro společnost, která peníze půjčí, nebudou překážkou záznamy v registrech bankovních, ani nebankovních tak jako se tmu děje u banky. Jedinou podmínkou úvěru je pouze vlastnictví nemovitosti, díky které můžete získat úvěr až do výše 70% její finanční hodnoty. Pokud nejste vlastníkem nemovitosti, může vám vypomoct třetí osoba, která se za Vás zaručí svojí nemovitostí.

kalkulačka

Nebankovní hypotéka má na jednu stranu vyšší úroky (od 7,9% ročně) než hypotéka bankovní, ale na druhou stranu je její získání snadnější a dostupnější více lidem. Splatnost úvěru lze domluvit až na třicet let. Při malém škraloupu v registru máte možnost získat ještě výhodnější podmínky pro nebankovní hypotéku, a to výši obnosu až do 90% hodnoty nemovitosti s úrokem od 1,79% za rok. Sjednání úvěru či hypotéky je jednoduché. Můžete si vybrat způsob, který Vám více vyhovuje, buď telefonicky, online nebo osobně.

peníze

Pokud si zvolíte cestu online, pak stačí doložit pouze fotografie nemovitosti (budovy, bytu či pozemku) a její vlastnictví. Úvěr je schválený rychle, často do 24h od podání žádosti. Získané peníze můžete použít na cokoliv, nemusíte dokládat, na co přesně je potřebujete. Pokud máte třeba dluhy či exekuci, můžete je s nimi splatit a tak se jich zbavit. Na základě Vámi doložených údajů sestaví smlouvu šitou přímo pro Vás, abyste se nedostali do dluhové pasti. Přece jen, Společnost poskytující nebankovní hypotéky chce půjčené peníze zpět a neradi by svým klientům způsobili další finanční komplikace.