Site Loader

Také vám připadá, že si bublinková fólie vede tak úspěšně za celou dobu svého působení na trhu? Také se domníváte, že by to mohla být královna balicího materiálu? Možná bychom si tyto domněnky potvrdili, kdybychom uspořádali anketu a ptali se v ní běžných smrtelníků napříč různým věkovým spektrem a pracovními obory. Čím je pro mnohé z nás tak zajímavá a proč jí dát přednost před jiným řešením?

bublinková fólie s nůžkami a lepicí páskou

Je velmi levná a dobře dostupná – nemusíte jí nikde pracně shánět, není to nedostatkový sortiment, jako za socialismu toaletní papír, a můžete si ji opatřit v rolích, což je ostatně velmi výhodné, protože se vám může doma na leccos hodit. Její cena je natolik nízká že to nezruinuje snad nikoho.

bublinková fólie

Ideální pro malování pokojů – malíři pokojů používají na zakrývání oken, dveří, podlahy, nábytku a dalších předmětů a částí stavební konstrukce většinou tenkou polyetylenovou zakrývací fólii. Ta může být někdy až příliš tenká, a pokud se protrhne v nejméně vhodné chvíli, nebude vám nic platná. Bublinková fólie je kompaktnější, pevnější a houževnatější a pro tyto účely je výhodnější. Můžete ji využít i pro zakrývání podlahy v případě, že se chystáte malbu škrábat, kdybyste použili http://tn.nova.cz/clanek/z-autosalonu-zmizela-luxusni-auta-za-miliony-pachatele-pouzili-klice.html papír, rozmáčí se a budete mít pod nohama doslova bláto. Z fólie navíc po vyschnutí seškrábanou vrstvu snadno vyklepáte a můžete fólii využít pro škrábání malby opakovaně.

Zabalíte do ní i sklobublinkovou fólii https://www.2pack.cz/folie/bublinkova-folie2 velice rádi využívají mnozí majitelé e-shopů, kteří do ní balí zásilky trvanlivých potravin, drogerie, skla a porcelánu a dalších křehkých předmětů. Pochopitelně lze této vlastnosti využít i při stěhování, kdy potřebujete bezpečně a efektivně zabalit věci do kartonových beden. A pokud zabalíte předmět do více vrstev tak, že jej omotáte fólií třeba třikrát, čtyřikrát, tímto způsobem lze bezpečně přepravovat i velmi křehké sklo, křehké výrobky z plastů apod.