Site Loader

Žádná jiná skříň není tak variabilní jako vestavná skříň. O tom se můžete přesvědčit na vlastní kůži tím, že si ji pořídíte. Takovým nákupem totiž nemůžete udělat chybu.

Nevěříte? Tak čtěte dále!
bílá obývací stěna.jpg

Ať už se zaměříte na praktické využití, na cenu anebo na estetickou stránku věci, vestavěná skříň v těchto ohledech vždycky vede.

Mnoho lidí se v první řadě orientuje vždy podle ceny věcí, které si chtějí pořídit. Nezajímá je kvalita, nezajímá je to, jak tyto věci vypadají, zkrátka mají zájem o co nejnižší cenu. Pokud jde o cenu vestavných skříní, tak se vám vyplatí si vše řádně spočítat. Ovšem jasné je, že nesmíte porovnávat cenu jednotlivých skříní, nýbrž cenu na jednotku objemu úložného prostoru. Taková vestavěná skříň vám totiž poskytne takový objem úložného prostoru jako několik běžných skříní. Takže když si vše řádně spočítáte, tak uvidíte, že taková vestavěná skříň je ideálním ekvivalentem již od počtu dvou klasických skříní.

Ten, koho zajímá praktická stránka věci, bude z vestavěných skříní doslova nadšený. Vestavěná skříň vám nabízí takový objem úložného prostoru, jaký vám žádný jiný nábytek neposkytne. Navíc, můžete ji nechat umístit kamkoli jen ve svém bytě budete chtít. Tato skříň je tedy ideálním řešením všech málo využívaných nebo nevzhledných koutů, stejně jako šikmin pod střechami. Její vnitřní členění si můžete stanovit sami podle toho, co vám více vyhovuje, a to platí i o jiných věcech, jako jsou například způsoby otevírání dvířek či umístěný zrcadlových ploch.
bílá skříň.jpg

Jen málokdo si ovšem vybírá nábytek jen podle jeho ceny a praktičnosti. Zvláště ženy na prvním místě zajímá vždycky to, jak takový kus nábytku „zapadne“ do jejich bytu. A v tomto ohledu vás vestavné skříně nezklamou. Můžete si do detailu naplánovat, jak bude konkrétně ta vaše skříň vypadat. Vše bude zhotoveno na míru, od jejích rozměrů, přes dekor dvířek až po umístění zrcadel.