Site Loader

Je úplně jasné, že když nastává léto anebo ještě je sice jaro, tak každý chce mít na zahradě bazén. Tedy pokud máte vůbec tu zahradu. Mám totiž kamarádku, která bydlí v bytě. A byt je jen dva plus jedna. Ovšem ale moc dlouho sní o nějakém bazénu. Chtěla by nějaký malý bazén. A taky jsem jí řekla, že ji s tím pomohu. My s kamarádkou se máme rády, moc rády si pomáháme. Tak jsem jí řekla, že jí s bazénem pomohu. Na internetu jsme hledaly nějaký malý bazén. Protože moje kamarádka má v bytě balkon. A tam se jí bazén jistě vejde. Moje kamarádka má dvě malé děti, tak je jasné, že chce svým dětem udělat nějakou velkou radost. A je jedno, že to bude malý bazén. Malé děti ocení opravdu mnoho, a tak jsem si řekla, že si od ní vezmu rozměry jejího balkonu.

Moc ráda plavu.

A právě díky rozměrům balkonu jsem vybrala malý bazén. A musím říct, že jsem udělala opravdu dobře. Moje kamarádka byla z malého bazénu opravdu moc nadšená a co teprve její děti. Její děti měly obrovskou radost, že i slzička ukápla. Malé děti si ihned do bazénu na balkonu vlezly. Malé děti z toho bazénu byly nadšený, měly tam i svoje hračky. Musím říct, že štěstí dětí je opravdu to nejlepší, co člověk může zažít. A jsem ráda, že i mnoho rodin si může pořídit na balkon nějaký malý bazén.

Děti mají rády bazény.

Vemte si, kdyby se vyráběly pouze střední a velké bazény. Nějaké děti v bytech by na tom byly hodně špatně. Musely by se koupat asi v kýblu nebo nevím. Takže jsem ráda, že existují i malé bazény, které dělají všem malým dětem radost. Já jsem si řekla, že to tak musí být. Že všechny děti si zaslouží lásku rodičů a taky aby měly opravdu moc pěkné a veselé dětství. Znám bohužel mnoho dětí, které veselé dětství nemají. Proto je dobré jim pořídit alespoň nějaký bazén, který dětské oko jistě potěší. Já se taky snažím pro děti dělat první poslední. A věřte mi, že cokoli malého jim udělá radost.