Site Loader

Pokud máte velkou zahradu, tak samozřejmě taky ji musíte nějak udržovat. Protože není opravdu nic škaredého a horšího, než když máte opravdu velkou rozlehlou zahradu, o kterou se absolutně nikdo nestará. Já jsem tohle zažila a musím vám říct, že to vypadá opravdu hrozně. Mně se nelíbí neudržované zahrady. Když jsem jednou šla se svým psem přes les na louku a šla jsem kolem rodinných krásných domů, tak jsem tam viděla jednu zahradu, která byla opravdu velká a krásná, ale bylo opravdu zarostlá. Všude byl plevel a všude byla tak půl metru tráva. Podle mého názoru to byla opravdová škoda.

Pěkná zahrada je balzám na duši.

Mohla to být tak skvělá zahrada, kde by se mohly hrát v děti anebo lidé se opalovat anebo tam mít taky tak oblíbený bazén. Proto jsem si řekla, že než abych měla třeba například velkou zahradu, tak si nechám udělat menší, ale budu se o ni pečlivě starat. A taky pokud vás třeba nebaví sekat trávu, tak si můžete samozřejmě najmout nějakou firmu, která vám trávu poseče. A ceny za sečení trávy jsou opravdu různé. Někdo má ceník za sečení trávy nízký a někdo to má zase vyšší, to záleží na tom, jaké kdo má zkušenosti a jestli bude mít vlastní sekačku anebo jestli budete půjčovat vaši.

Mám ráda parky a pěkné zahrady.

Já osobně vždycky zastávám to, že ceník za sekání trávy by měl být daný online anebo někde na viditelném místě, aby každý zájemce mohl přečíst a dopředu profinancovat. Já jsem se setkala s tím, že ke mně chodí jeden pán, který mi seká trávu za sto padesát korun na hodinu. Podle mého názoru je to opravdu skvělá cena. Ale každý člověk si může dát cenu za sekání trávy vlastní. Znám taky lidi, kteří si berou jenom sto korun za hodinu, ale mám s tím špatné zkušenosti. Bohužel jsem se na ty lidi nemohla vůbec spolehnout a moc mě to mrzelo. Porto je lepší, když si objednáte firmu, kde vidíte taky cenu za sekání trávy.