Site Loader

Nepochybně je už skutečnost, že jste se dozvěděly o očekávání vašeho miminka tou největší událostí, jaká se vám mohla za poslední dobu stát. Ovšem v uplynulých letech je nesmírným trendem, pojmout způsob prozrazení gravidity jako překvapení, na které se nezapomíná. A to nejen samotnému partnerovi – tedy budoucímu tatínkovi, ale i vašemu okolí.

poslouchání miminka

Prozrazení, že bude váš partner táta

Jestli si chcete dát záležet na tom, aby váš partner prožil nezapomenutelnou chvilku plnou emocí před vašima očima, je potřeba, abyste mu to hned v okamžiku, kdy se to dozvíte, nezavolaly telefonicky. Takové novinky se přece neoznamují přes techniku, ale osobně. A navíc, v současné době už ne pouze slovy, ale i skutky.

Na internetu sice najdete několik způsobů, u kterých se můžete nechat inspirovat k vašemu odhalení, ovšem nejlepší bude, pokud zvolíte cestu vlastní iniciativy a nápadů.

Mnoho žen nechává tuto radostnou novinu na den narozenin nebo svátků, pokud se však tyto dny nachází poměrně daleko, na nic nečekejte a vymyslete to jinak. Ukázka těhotenských testů je už jakési klišé a mnohem více emotivní a osobní, je fotka z ultrazvuku.
botičky na dlani

Velká zpráva, kterou svěříte rodině a přátelům

Jako žena máte jistě nespočet nápadů k tomu, jak zveřejnit váš nový stav, který už brzy neschováte. Prozradit to, že čekáte miminko by bylo nejideálnější až v době, kdy se prolomí takzvaná riziková hranice. Za tu se považuje ukončení třetího měsíce a začátek čtvrtého. Dejte si záležet na tom, aby u toho byli všichni a mohli jste se tak těšit společně a rovněž velkolepou novinu i oslavit. Báječné je zorganizovat rodinnou oslavu, kde vše prozradíte tak, jak plánujete.

Přátelům můžete říct o této velké změně, která se vám v životě stala i poněkud vtipně a s větší nadsázkou. Není špatným nápadem, pokud jim darujete i malý předmět, který každému naznačí to, že brzy budou tetičkou a strýcem. Je jen na vás, jak tuto událost podáte a co všechno uděláte proto, aby se všichni na příchod vašeho děťátka těšili stejně tak jako vy.