Site Loader

Máte doma malou baletku nebo puberťáckého teenagera a hodláte mu vyjít vstříc se změnou jeho bydlení? Pro holčičky se nabízí sladký růžový pokojíček a pro odrostlejšího kluka „přesnej pokoj“. Jenže to může být i trochu jinak, když oslovíte bytového architekta a předestřete mu svůj nápad se změnou prostoru pro obývání dětského pokoje. Budete překvapeni, jakých návrhů se můžete dočkat než obvyklých, které jste nastínili. Pro bytové designéry je totiž návrh dětského pokoje https://bydesign.cz/cat/detske pořádnou výzvou, a to proto, že každé dítě je jiné, má jiné záliby, jinak se cítí v prostoru, který je barevný anebo vyznává klasický černobílý.

teenager úkoly

Nechte se unést představami designéra, protože on má bohaté zkušenosti, které jsou zúročeny každodenní prací na návrzích nejen dětských pokojíků. Především si rozmyslete, jak chcete koncipovat pokoj, co by se v něm mělo zhruba nacházet a zda chcete, zvláště v případech menších dětí, aby byl vybaven nábytkem, který s nimi „roste“, tak zvaný nastavitelný. Dbejte i na to, aby byl nábytek pevně ukotven, měl zaoblené hrany a okna byla vybavena bezpečnostními klikami. Nejvíce úrazů se stává, bohužel, v domácím prostředí, tak je eliminujte a nejlépe je jim předcházet.

holčičky malé

Dětský pokoj by měl být především bezpečný a pro dítě místem, kde si hraje, posléze se učí anebo tráví svůj volný čas s kamarády. Váš potomek by měl být obklopen věcmi, ke kterým má blízký vztah anebo co mu připomíná jeho záliby, popřípadě vhodně umístěné sportovní potřeby. Designérovi postačuje jen nástin přání vašeho dítěte a pak se budou dít věci! Nemějte obavy, že nebudete moci „mluvit“ do návrhu architekta. Předestře vám návrh prostoru ve 3D návrhu, takže budete mít jasnou představu o novém pokojíku pro vaše dítě a vždy je možno plán upravit. Nebojte se ani barev. Profesionál je umí skloubit anebo právě díky barvám vyzvednout určité detaily.