Site Loader

Ať už přemýšlíte jak stmelit ducha pracovního kolektivu, nebo hledáte vhodný dárek pro vaši kapelu, či sportovní tým, dárky s vaším logem budou sázkou na jistotu. Jaké máte možnosti, a co bude nejlepší pro vás?

Psací potřeby

Hledáte-li malé dárečky pro váš pracovní tým, který tráví většinu času v kanceláři, ideální volbou budou psací potřeby s vaším logem. Šikovné tužky, či propisky se hodí vždy, když potřebujete něco vyplnit, nebo podepsat. A možností na výběr je spousta. Nejpraktičtější bývají kovové propisky promodarky.cz, která působí elegantně a stylově. Levnější variantou jsou pak například plastové propisky. Pro milovníky ekologie bude jistě lepší nějaký snadno recyklovatelný materiál, jako je bambus, nebo korek. Co zvolíte, je jen na vás.

ťukání pěstí

Mimo psací potřeby však můžete také zvolit z řady jiných kancelářských potřeb. Například krásné poznámkové bloky, diáře, vizitkáře, nebo dokonce šikovné stolní lampy.

Nádobí

K zahození také není nádobí, jako třeba hrníčky, nebo sklenice. Vaše logo se na nich bude skvěle vyjímat, a vždy když je členové vašeho týmu použijí na pití svého oblíbeného nápoje, vždy si vzpomenou na vás. V případě že jsou nuceni kvůli práci často cestovat, nebudou na škodu ani šikovné termohrnky, nebo termolahve.

spojené ruce

Textil

V případě sportovních týmů se nejvíc hodí textil s potiskem vašeho týmu. Společná trička, kraťase, nebo mikiny jistě rozvíří týmovou atmosféru, a nabudí spoluhráče k lepším výsledkům.

Praktické předměty

Na škodu nebudou ani praktické předměty, které členové vašeho týmu pohodlně využijí v běžném každodenním životě. Například příjemný ručník, hebká osuška, deky které budete používat při společném kempování, nebo šikovné svítilny.

Hledáte-li spolehlivého dodavatele, který nabízí velký výběr a vysokou kvalitu za nejlepší ceny, zkuste navštívit stránky e-shopu Promodárky, který se zaměřuje na výrobu a prodej reklamních předmětů.