Site Loader

Díky výrobci s názvem Schneider Electric je na trh dodávána celá řada moderních elektroinstalačních prvků a to již pěknou řadu let. Tento výrobce působí dokonce i u nás v České republice a také na Slovensku. Celou řadu zákazníků oslovuje produktovými řadami a to od základních, které jsou cenově velmi dobře dostupné až po ty, které jsou dostupné méně. Zabývá se především běžnými vypínačemi a zásuvkami, ale také i jiným chytrým zařízením.
žárovka u zásuvky.jpg
Jednou z věcí, kterou je taková novinka v ČR, kterou do svého jedinečného portfolia zařadil jeden z těch nejrozsáhlejších velkoobchodních dodavatelů AT Computers, je sortiment výrobků, které nese označení Schneider Asfora. Jedná se navíc o sortiment kompletní.
Nejen vývoj ale také výroba segmentu, který je určen pro běžné domácnosti se opírá o různé široké rozpětí nabídky, která zaručeně přiláká každého zákazníka. Buď jej přiláká cena, nebo výkon. Mohou to být tematicky sladěné satelitní a TV zásuvky, koncovky, datové kabeláže, speciální zařízení pro provoz zvýšené vlhkosti apod. Mezi výrobky se dokonce ukrývá speciální ovladač žaluzií nebo spínač pro snímání hotelových karet.
Vývojové oddělení nepamatuje pouze na provoz elektroinstalačních prvků, ale také na usnadnění práce při instalaci.
Každý elektrikář jistě ocení schéma zapojení pro každý prvek, které je v tomto případě umístěno na zadní straně krytu. Dále určitě konstrukci rozpěrek, která je provedena tak, aby nedocházelo k bolestivému poranění prstů a mnohé další.
Díky tomu, že vstupní svorky mají tvar kužele a ještě k tomu více než bezpečně vykrývají celou plochu vodiče, je tím prakticky eliminováno riziko zkratu.
elektrické skříňky.jpg
Rychlosvorky umožňují zapojení vypínačů velkou rychlostí a je možné je snadno uvolnit a díky tomu neztrácet čas zbytečnostmi.
Výrobce si dal opravdu záležet, jelikož myslel i na pohodlné zavádění vodičů do vstupních otvorů, jelikož se s nimi pracuje úplně jinak, než s těmi, které mají kruhové vstupy.
Dokonce i montážní rámečky mají jednu velkou výhodu. Jsou totiž z pozinkovaného plechu, takže odolávají korozi, což má za následek dlouhou životnost.